Apie projektą

Interneto svetainė www.grietinėlė.lt yra skirta diskusijoms ir kosmetikos gaminių vertinimui. Tai nėra elektroninė parduotuvė;) Norime, kad Lietuvos interneto vartotojai vienoje vietoje galėtų rasti karščiausias kosmetikos naujienas (kviečiame visus kosmetikos platintojus ir pardavėjus prisijungti prie mūsų), kad galėtų vertinti kosmetikos produktus bei palikti apie juos atsiliepimus ar užduotų klausimus, kad kiti, jau išbandę tokią priemonę, galėtų parašyti ta tema savo įspūdžius. Juk taip bus paprasčiau išsirinkti tinkamą kosmetiką parduotuvių lentynose:)

Kiekvienas svetainės lankytojas, užsiregistravęs svetainėje įgyja šias teises:

  • Patalpinti produktą, apie kurį nori sužinoti kitų lankytojų nuomonę;
  • Komentuoti kitus svetainėje esančius produktus;
  • Gauti dominančio produkto komentarus el.paštu;
  • Vertinti svetainėje patalpintus produktus;
  • Susikurti savo kosmetikos krepšelį.

Norėdami užsiregistruoti www.grietinėlė.lt, registracijos formoje užpildykite nurodytus laukus. Vartotojo vardą turi sudaryti mažiausiai 4 raidės ir/ar skaičiai. Slaptažodį turi sudaryti mažiausiai 8 raidės ir/ar skaičiai. Registracijos formoje nurodytu el.pašto adresu bus išsiųstas registracijos patvirtinimo laiškas. Registracijos procesas bus pilnai baigtas, kai paspausite el. laiške gautąaktyvacijos nuorodą.

Registracija bus dar paprastesnė, jei jau turite Google vartotoją - tiesiog prisijunkite čia savo Google vartotojo duomenimis.

Jei turite klausimų, pasiūlymų ar komentarų, rašykite mums.