Tema: Plaukų slinkimas

Plaukų persodinimas

Ankstesnis [ 7 iš 8 ] Sekantis

Plaukų persodinimas

Vienas iš būdų paslėpti nuplikusias galvos vietas yra plaukų persodinimas. Šios operacijos atliekamos nuo 1950 m. ir yra efektyvios bei populiarios iki šių dienų. Juokaujama, kad neįmanoma pastebėti, kada plaukų persodinimo operacija buvo atlikta gerai, nes plika akimi yra pastebimi tik blogai implantuoti plaukai. Teisingai atlikus plaukų persodinimo operaciją, persodinti plaukai nėra pastebimi.

Plaukų persodinimo metu specialiu prietaisu plaukas su šaknimi paimamas iš tos galvos vietos, kur plaukai auga tankiai, ir perkeliamas į nuplikusią galvos dalies odą. Procedūros sėkmė priklauso nuo procedūrą atliekančio specialisto profesionalumo ir to, kiek daug implantų prigis.

Procedūros kaina dažniausiai skaičiuojama pagal tai, kiek plauko folikulų reikia persodinti, vieno folikulo persodinimas gali kainuoti 1-2 eurus.

Daugiau informacijos apie plaukų persodinimo procedūras galite rasti čia:

Ankstesnis [ 7 iš 8 ] Sekantis


Susiję produktai

Drėkinantis, plaukų spalvą atgyvinantis šampūnas NIA Helio Hydrating shampooFitoval šampūnasIntensyvaus poveikio polivalentinė plaukų priežiūros priemonė Regene nuo įvairaus tipo plaukų slinkimoKAARAL losjonas nuo plaukų slinkimoFitoval Plus priemonės nuo plaukų slinkimoBio stimuliuojančioji plaukų kaukė su organiniu dedešvų vandeniu ir ženšenio aliejaus ekstraktu