Tema: Plaukų slinkimas

Kodėl plaukai slenka moterims

Ankstesnis [ 6 iš 8 ] Sekantis

Kodėl plaukai slenka moterims

Nors visuomenėje vyrauja nuomonė, kad plaukai slenka tik vyrams, deja, moterims jie slenka taip pat. Teigiama, kad šešioms moterims iš dešimties gali pasireikšti vienokio ar kitokio tipo plaukų slinkimas. Dažniausios to priežąstys yra paveldimas hormoninis plaukų slinkimas, vadinamas androgenine alopecėja (angl. androgenetic alopecia) ir menopauzės metu pasikeitusi organizmo hormonų pusiausvyra.

Visų moterų organizme yra vyriško hormono testosterono. Moterys, kurioms pasireiškia androgeninė alopecėja, yra jautrios testosteronui arba jo kiekiui, esančiam organizmui. Moterims dažniausiai plaukai slenka ir išplonėja visame plaukų augimo plote tolygiai, nors kartais pasireiškia ir tokiu pat būdu, kaip vyrams - plaukai labiau slenka ties kakta ir smilkiniais.

Moterims naudoti tinkamas vienintelis medicininiais tyrimais patvirtintas su plaukų slinkimu kovojantis preparatas yra tirpalas Regaine.

Ankstesnis [ 6 iš 8 ] Sekantis


Susiję produktai

Intensyvaus poveikio valomasis nuplaunamas aliejus nuo plaukų slinkimo REGENEFitoval šampūnasIntensyvaus poveikio polivalentinė plaukų priežiūros priemonė Regene nuo įvairaus tipo plaukų slinkimoFitoval priemonės nuo plaukų slinkimoLosjonas nuo riebaluotis linkusių plaukų slinkimoPlantur39 nuo plaukų slinkimo moterims