Tema: Plaukų slinkimas

Ką daryti, jei plaukai slenka

Ankstesnis [ 5 iš 8 ] Sekantis

Ką daryti, jei plaukai slenka

Jei pastebėjote, kad slenka plaukai, o jums dėl to neramu, rekomenduojama pasikonsultuoti  su dermatologu, kuris turėtų atlikti tyrimus ir nustatyti plaukų slinkimo priežąstis. Nustačius plaukų slinkimo priežąstį, dermatologas turi parinkti gydymo metodus. Šiai dienai pasaulyje yra daugybė priemonių, skirtų kovoti su plaukų slinkimu - vienos jų mažiau, kitos daugiau efektyvios.

Medicininiais tyrimais yra įrodytas dviejų priemonių efektyvumas, gydant paveldimą hormoninį plaukų slinkimą (androgenetic alopecia) - tai tabletės Propecia ir tirpalas Regaine, kurio aktyvioji medžiaga yra Minoksidilas.

Jei dėl praretėjusių plaukų jaučiatės nepatogiai, o vaistų vartoti nenorite, galite ryžtis plaukų persodinimo operacijai, užsidėti peruką ar pabandyti vieną iš daugelio šiai dienai sukurtų losjonų, šampūnų ar elektrinių - lazerinių prietaisų, skirtų kovoti prieš plaukų slinkimą.

Ankstesnis [ 5 iš 8 ] Sekantis


Susiję produktai

KAARAL losjonas nuo plaukų slinkimoLosjonas nuo riebaluotis linkusių plaukų slinkimoPlaukų augimą skatinantis kondicionierius REVITA.CORPlantur39 nuo plaukų slinkimo moterimsPriemonė prieš plaukų retėjimą, plikimą Spectral.DNCAmpulės nuo plaukų slinkimo PROKAPIL su biotinu