Tema: Plaukų slinkimas

Ką daryti, jei plaukai slenka

Ankstesnis [ 5 iš 8 ] Sekantis

Ką daryti, jei plaukai slenka

Jei pastebėjote, kad slenka plaukai, o jums dėl to neramu, rekomenduojama pasikonsultuoti  su dermatologu, kuris turėtų atlikti tyrimus ir nustatyti plaukų slinkimo priežąstis. Nustačius plaukų slinkimo priežąstį, dermatologas turi parinkti gydymo metodus. Šiai dienai pasaulyje yra daugybė priemonių, skirtų kovoti su plaukų slinkimu - vienos jų mažiau, kitos daugiau efektyvios.

Medicininiais tyrimais yra įrodytas dviejų priemonių efektyvumas, gydant paveldimą hormoninį plaukų slinkimą (androgenetic alopecia) - tai tabletės Propecia ir tirpalas Regaine, kurio aktyvioji medžiaga yra Minoksidilas.

Jei dėl praretėjusių plaukų jaučiatės nepatogiai, o vaistų vartoti nenorite, galite ryžtis plaukų persodinimo operacijai, užsidėti peruką ar pabandyti vieną iš daugelio šiai dienai sukurtų losjonų, šampūnų ar elektrinių - lazerinių prietaisų, skirtų kovoti prieš plaukų slinkimą.

Ankstesnis [ 5 iš 8 ] Sekantis


Susiję produktai

Plantur39 nuo plaukų slinkimo moterimsPrevencijos priemonė, stabdanti visų tipų plaukų slinkimą REGENEPlaukų augimą skatinanti priemonė Spectral.DNC-LBio stimuliuojančioji plaukų kaukė su organiniu dedešvų vandeniu ir ženšenio aliejaus ekstraktuPlaukų augimą skatinantis šampūnas REVITA ShampooIntensyvaus poveikio polivalentinė plaukų priežiūros priemonė Regene nuo įvairaus tipo plaukų slinkimo