Tema: Kolagenas

Kosmetika su kolagenu

Ankstesnis [ 3 iš 5 ] Sekantis

Kosmetika su kolagenu

Parduotuvėse gausu kosmetikos gaminių, kurių sudėtyje yra kolageno bei tokių, kurie skatina natūralaus kolageno gamybą. Jei kosmetikos sudėtyje yra kolageno, tai dar nereiškia, kad naudojant šią kosmetikos priemonę, joje esantis kolagenas įsiskverbs į mūsų odą ir atstatys natūralaus kolageno trūkumą.

Kosmetikos gaminiuose gali būti naudojamas gyvulinės arba augalinės kilmės kolagenas. Gyvulinės kilmės kolageno molekulės yra didelės, todėl neprasiskverbia į odą, šis kolagenas tik suformuoja itin stipriai drėkinančią plėvelę, kuri sulaiko odoje drėgmę. Augalinės kilmės kolageno molekulės yra mažesnės, tad jos lengvai patenka į odos ląsteles, kuriose jis panaudojamas nuosavo odos kolageno gamybai.

Šiuo metu pasaulyje, o ypač Japonijoje populiarėja įvairūs maisto produktai ir maisto papildai su kolagenu, pvz.  greifrutų skonio kolageno zefyriukai (Collagen Marshmallow), kurie, teigiama, kad lygina raukšles bei padaro odą lygesnę.

Ankstesnis [ 3 iš 5 ] Sekantis


Susiję produktai

Ecollagen paakių kremasMakiažo pagrindas L‘Oreal Visible Lift Serum InsideEcollagen serumas nuo raukšliųKolagen plius koncetratas odai, su vitaminais A, E, F, HKaukė veidui 100% KolagenasKolagen plius priemonė makiažui valyti